Projektant vodohospodářských staveb

  • Brno

Pracovní místo ( Projektant vodohospodářských staveb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem nebo telefonicky
Požadujeme:
VŠ vzdělání v oboru vodní hospodářství, krajinné inženýrství nebo příbuzné
nebo SŠ vzdělání v oboru vodního hospodářství (preference VOŠS a SŠS Vysoké Mýto)
uživatelská znalost grafických systémů AutoCad
řidičské oprávnění na osobní automobil
Nabízíme
zajímavou práci v mladém pracovním kolektivu a zajímavém pracovním prostředí
využití moderní techniky při zpracování zadaných úkolů
po zapracování pružnou pracovní dobu
finanční ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům
práci v kanceláři i terénu
spolupráci na zajímavých českých i zahraničních projektech
vodovody, kanalizace, ČOV, protipovodňová ochrana, nádrže, poldry, úpravy/revitalizace toků
příspěvek na stravování
Volné místo projektant vodohospodářských staveb pro lokalitu Brno.