R + W FERRA s.r.o.

brusič - jeřábník - manipulant

Odeslat

Pracovní náplň
Naše společnost zabývající se tvarovými výpalky a výpalky s úkosy hledá nového pracovníka na pozici brusič - jeřábník - manipulant.

Náplň práce:
- broušení úhlovou bruskou
- pomocné práce na výrobě výpalků
- obsluha jeřábu
- příprava plechů pro pálení
- kontrola popis dílů / kompletace zakázek
- pomocné práce na pracovišti

Požadujeme:
- vazačský a jeřábnický průkaz výhodou
- řidičské oprávnění na VZV výhodou
- čistý trestní rejstřík
- manuální zručnost
- spolehlivost, pečlivost a samostatnost v plnění svěřených úkolů
- ochotu učit se novému a stále se vzdělávat
- praxe na podobné pozici výhodou

Nabízíme:
- práci v jednosměnném provozu 7-15:30 hod
- motivující mzdové ohodnocení
- zajímavou a stabilní práci v prosperující společnosti
- příspěvek na stravování
- nástup na HPP dle dohody, možné ihned
- pracoviště Brno - Horní Heršpice

Kontakt:
R+W FERRA s.ro. Jana Kalinová
Železná 688/10 jk@rapidtrade.cz
619 00 Brno 543 250 652
Volné místo brusič - jeřábník - manipulant pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 05. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: brusič - jeřábník - manipulant

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: R + W FERRA s.r.o.
Ulice: Železná 688
Město: Brno
PSČ: 619 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Kalinová
E-mail: jk@rapidtrade.cz
Telefon: +420 543 250 652

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: R + W FERRA s.r.o.