traťový dělníci

  • Lovosice

Pracovní místo ( traťový dělníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

požadujeme:
- ochotu cestovat - práce mimo bydliště
- řidičský průkaz skupiny B výhodou
- vhodné i pro absolventy
- nástup možný ihned nebo dohodou
Nabízíme : zázemí stabilní a silné firmy, nástupní mzdu 120 Kč/hod., ve stavební sezóně s příplatkem mzda až 200 Kč/hod., 13. a 14 plat, mimořádné odměny, bonus při odpracování všech směn v daném měsíci, odlučné, stravné v maximální výši, jízdní výhody, zajištění ubytování ve vzdálenějších místech staveb zaměstnavatele, dodatková dovolená, nadstandardní lékařská péče, možnost získání další odborné kvalifikace. Doprava na pracoviště zajištěna tam i zpět. Program Doporuč a získej (při doporučení nového zaměstnance, který nastoupí, Vás čeká finanční odměna).
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: telefonicky nebo e-mailem.
Volné místo traťový dělníci pro lokalitu Lovosice.