technický manažer/ka výroby cisternových vozidel

  • Louny

Pracovní místo ( technický manažer/ka výroby cisternových vozidel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: U Porcelánky 2903 Louny
Technická kvalifikace v oboru strojírenské výroby, zkušenosti s vedením pracovního kolektivu a aktivní znalost anglického jazyka jsou základními požadavky.
Nabízíme zapojení do týmu rodinné akciové společnosti s velkým potenciálem růstu při rozvoji výroby sacích a čisticích vozidel. Stanete se manažerem rozvíjejícím know-how naší společnosti v nových výrobních prostorách, využívajícím potenciál schopných pracovníků a dodavatelů k přechodu od kusové výroby k malosériové výrobě.
Očekáváme zvýšení produktivity práce, zapojení do vrcholových rozhodnutí, otevřenost, slušnost a korektní jednání. Naším cílem je získat spolupracovníka při budování silné značky na trhu.
Motivující finanční ohodnocení (podíl na zisku, výhledově zaměstnanecké akcie).
Podnikové benefity (stravenky, podpora kulturního a sportovního vyžití a řada dalších).
kontakt: telefonicky na č. 720681640 od 7,00 do 14,00 hod, email: vajsejtl@patok.cz, osobně na uvedené adrese dle osobní domluvy
Volné místo technický manažer/ka výroby cisternových vozidel pro lokalitu Louny.