UČITEL/-KA ČESKÉHO JAZYKA + ANGLICKÉHO NEBO RUSKÉHO JAZYKA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( UČITEL/-KA ČESKÉHO JAZYKA + ANGLICKÉHO NEBO RUSKÉHO JAZYKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení, nástup 26.8.2019
- Náplň práce: Učitel(ka) českého jazyka + anglického nebo ruského jazyka.
- Požadujeme: splnění klasifikačních předpokladů učitele SŠ dle zák.č. 563/2004 Sb..
- Nabízíme: stravenky
- V případě zájmu nás kontaktujte na emailu: bs@spsstavhk.cz
Volné místo učitel/-ka českého jazyka + anglického nebo ruského jazyka pro lokalitu Hradec Králové.