SAMOSTATNÝ/Á LABORANT/KA - Velké Meziříčí

  • Velké Meziříčí

Pracovní místo ( SAMOSTATNÝ/Á LABORANT/KA - Velké Meziříčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- práce v akreditované chemické laboratoři na úseku základních rozborů vod
Vybraný uchazeč by měl splňovat tyto požadavky:
- minimální vzdělání SŠ chemického nebo přírodovědného směru s maturitou, se zaměřením na biologii a
mikrobiologii
- praxe ve zkušební laboratoři vítána
- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
Nabízíme:
- práci na HPP ve zkušeném kolektivu laboratoře s 25letou tradicí
- zaučení a vedení odpovědným pracovníkem
- pracovní oděvy a obuv
- zaměstnanecké výhody (zdravotní volno, příspěvek na mimopracovní aktivity, příspěvek na stravování a další)
Neváhejte a přidejte se k nám! Nástup možný ihned.
Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis na e-mail hladikova@enviroeko.cz, případně na adresu firmy ENVIRO - EKOANALYTIKA, s.r.o., kontaktní osoba Ing. Bedřiška Hladíková, tel.: 777 573 508.
V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email: hladikova@enviroeko.cz
Volné místo samostatný/á laborant/ka - velké meziříčí pro lokalitu Velké Meziříčí.