Česká pojišťovna a.s. Specialisté v oblasti pojistné matematiky

Specialisté v oblasti pojistné matematiky

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Na Pankráci č.p. 1720/123,
Nusle, 140 00 Praha 4
kontakt: Svobodová Marcela, tel.: 776811990, e-mail: anna@czechrelocate.cz

Požadavky: turecký jazyk na úrovni rodilého mluvčího (práce pro tureckou klientelu), magisterské vzdělání.

Zájemci s doporučenkou nechť pošlou SMS, budou obratem kontaktování, aby byl domluven termín schůzky.
Volné místo specialisté v oblasti pojistné matematiky pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 05. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Specialisté v oblasti pojistné matematiky

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Praha
Obor: Ekonomika a finance, Věda a výzkum
Pozici nabízí: Česká pojišťovna a.s.
Ulice: Na Pankráci 1720
Město: Praha
PSČ: 140 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Marcela Svobodová
E-mail: anna@czechrelocate.cz
Telefon: +420 776 811 990

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Česká pojišťovna a.s.