REFERENT/REFERENTKA NÁKUPU

  • Nová Paka

Pracovní místo ( REFERENT/REFERENTKA NÁKUPU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

REFERENT/-KA NÁKUPU - pracoviště Nová Paka
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: personalistika@zpanp.cz nebo poštou na adresu: ZPA Nová Paka, Pražská 470, 509 01 Nová Paka.
Uzávěrka přihlášek do 23.4.2019. Následně budou vybraní uchazeči pozváni k osobním pohovorům.
Požadujeme vzdělání elektrotechnického, strojírenského nebo obchodního směru, obchodní a komunikační dovednosti, schopnost vyjednávání obchodních podmínek, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, organizační schopnosti, znalost práce na PC, znalost AJ (středně pokročilý), řidičský průkaz sk. B výhodou, praxe na pozici nákupčí výhodou.
Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok s možností následného prodloužení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Výše mzdy je závislá na dosažené kvalifikaci, pracovních zkušenostech, praxi, dovednostech.
Vhodné i pro absolventy.
Volné místo referent/referentka nákupu pro lokalitu Nová Paka.