DOPP - zákaznická podpora

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( DOPP - zákaznická podpora ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Karásková Dagmar, tel.: 775 228 788, e-mail: dagmar.karaskova@kokiskashop.cz
(doporučenky: poslat životopis, potvrzení doporučenek pouze úterý, středa od 7,030 do 14,30 hod)

abízíme práci ve velice atraktivním prostředí internetového obchodu. Na českém trhu se již pohybujeme osmým rokem.

V současné době hledáme na výpomoc usměvavou kolegyni pro zákaznickou podporu. Jedná se o denní komunikaci se zákazníky, jak elektronicky, přes chat, telefon.

Jedná se brigádu - dohoda o provedení práce - večerní směna , mzda 100 Kč/hodinu.

Pracovní doba: od 19:30 - 22:30 hodin

Vhodné jako přívýdělek, pro ženy na mateřské dovolené atd.
Možné provádět formou home office.

POŽADUJEME:
dobrou znalost práce na PC - denní práce na PC
dobrou znalost práce s tabulkovým a textovým editorem - denní práce
základní rozhled v oblasti internetového obchodu
příjemné vystupování
umění komunikovat s lidmi
spolehlivost a čestnost
ochota učit se novám věcem
orientace na výkon, práce pro firmu
Volné místo dopp - zákaznická podpora pro lokalitu Karlovy Vary.