MONTÉR

  • Ostrov

Pracovní místo ( MONTÉR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Malý Eduard, e-mail: personalista.zlin@seznam.cz(kontak přímo na pracovišti)

Pracovní náplň: Montáž sil a strojních komponentů
Požadavky: manuální zručnost, spolehlivost a trestní bezúhonnost.
K základní hodinové mzdě jsou každý měsíc vypláceny dvě mimořádné prémiové složky.

Nabízíme stabilní zázemí silné zahraniční společnosti,
vstřícné jednání a kvalitní firemní kulturu,
přátelský kolektiv, možnost kariérního růstu a zvyšování kvalifikace,
závodní stravování/stravenky, praní pracovních oděvů,
nadstandartní ochranné pracovní pomůcky,
roční nárok dovolené na zotavenou 23 dní,
příspěvek na penzijní připojištění.
Po odpracování 6 měsíců nabízíme pracovní smlouvu na dobu neurčitou. K základní měsíční mzdě jsou každý měsíc vypláceny dvě mimořádné prémiové složky.
Volné místo montér pro lokalitu Ostrov.