Vedoucí provozního oddělení - zástup za MD/RD

  • Brno

Pracovní místo ( Vedoucí provozního oddělení - zástup za MD/RD ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup: 1. 5. 2019 nebo dle dohody
Kontakt: Ing. Andrzej Bartoś, tel 543 424 518 nebo 777 995 522
V případě zájmu zasílejte strukturovaný profesní životopis a motivační dopis na e-mail: bartos@jilova.cz.
Hledáme vedoucí(ho) provozního oddělení, zástup za MD, RD.
Pracovní náplň:
- Správa značně rozsáhlých a různorodých majetkových souborů rozmístěných na více místech. Navrhování využití majetku včetně ekonomických analýz, metodik a opatření. Provádění inventarizace majetku.
- Plánování, příprava a realizace investičních akcí, oprav, údržby a nákupu majetku
- Příprava, zadávání a kontrola veřejných zakázek organizace
- Vedení technické dokumentace a pasportizace všech objektů
- Řízení, koordinace a kontrolování činností podřízených - hospodářek školy, vedoucí školní kuchyně, energetika a revizního technika a provozních celků - údržba, úklid, školní kuchyně
Požadujeme:
- Vzdělání VŠ stavebního směru
- Nutná znalost práce s programy MS Office (Word, Excel, SharePoint)
- Znalost práce v programu AutoCAD
- Dobré organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, aktivní přístup, bezúhonnost
- Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
- Znalost činnosti příspěvkových organizaci výhodou
Nabízíme:
- pracovní poměr na plný úvazek - zástup za MD, RD
- zaměstnanecké výhody a bonusy - příspěvky z FKSP (na stravování v areálu školy, rehabilitace, kulturu, dovolenou apod.)
- možnost dalšího vzdělávání
- 5 týdnů dovolené
Místo výkonu práce:
- Jílová 36g, Brno 639 00
Platové zařazení:
- 11. platová třída (Nařízení vlády č. 263/2018 Sb. Příloha č. 1), příplatek za ve