konstkruktér/ka, technolog

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( konstkruktér/ka, technolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONSTRUKTÉR/KA, TECHNOLOG
Hlavní náplň práce:
- konstrukce svařovacích přípravků pro roboty
- programování svařovacích robotů
- tvorba technologických postupů pro robotickou výrobu
- návrhy a konstrukce kovových konstrukcí a forem pro vakuové tvarování
- vytváření výkresové dokumentace a provádění výpočtů souvisejících s vývojem výrobků

Požadujeme:
- SŠ se strojním zaměřením
- znalost AJ či NJ výhodou
- znalost práce s PC a CAD systémy na pokročilé úrovni
- znalost AutoCAD, Solidworks, CATIA nebo RobotStudia výhodou
- spolehlivost, odpovědnost, samostatnost
- aktivní přístup k práci

Nabízíme:
- stabilní a perspektivní zaměstnání u firmy se zahraniční účastí s tradicí od roku 1993
- odpovídající finanční ohodnocen a technické vybavení
- v případě dobrých hospodářských výsledků firmy mimořádné finanční prémie
- možnost profesního růstu, vzdělání a kariérního postupu
- dotované firemní stravování
- 5 týdnů dovolené
- nástup možný ihned

V případě zájmu kontaktujte naše personální oddělení
Eva Fuchsová
email: fuchsova@imp-jablonec.cz
tel.: 483 333 723
Volné místo konstkruktér/ka, technolog pro lokalitu Jablonec nad Nisou.