Sociální pracovníci nebo pracovníci v sociálních službách

  • Karviná

Pracovní místo ( Sociální pracovníci nebo pracovníci v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co vás čeká:
- Doprovázení a podpora dospívajících ve věku 14 - 22 let, kteří se mohou ocitat v různě obtížných životních situacích (ve škole, ve vrstevnické skupině, v rodině, s partnery...)
- Skupinová práce s dospívajícími.
- Příprava a realizace preventivních programů, besed a akcí pro dospívající.
- Vedení záznamů z přímé práce s dospívajícími.
- Spolupráce při zpracování a aktualizací metodických postupů.
- Spolupráce při kompletaci statistických údajů, analytické a evaluační činnosti.

Požadujeme:
- VOŠ, VŠ v oboru sociální práce, sociální pedagogika a příbuzné, případně SŠ.
- Flexibilitu (přímá práce probíhá minimálně 3 dny v týdnu v odpoledních hodinách).
- Dobré komunikační a prezentační schopnosti.
- Schopnost pracovat v týmu, aktivní přístup, zodpovědnost, spolehlivost.
- Administrativní schopnosti - ovládání PC, psaní textových záznamů.
- Ochotu k dalšímu vzdělávání, znalost problematiky související s dospíváním

Nabízíme:
- Zázemí velké a stabilní organizace s mnohaletou tradicí.
- Rozmanitou, nemonotónní práci s dospívajícími.
- Možnost uplatnit a dále rozvíjet své komunikační dovednosti.
- Možnost ovlivňovat procesy, kreativně se projevit.
- Osobní a profesní růst, možnost dalšího vzdělávání, profesní podporu při práci (supervize, skupiny v rámci organizace, profesní platformy).
- Benefity organizace (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, připojení mobilů do privátní sítě...).
- Pracovní poměr na plný úvazek - 37,5 hodin/týdně.
- Mzdové podmínky:
Sociální pracovník: tarifní mzda 23.500,- Kč + zvláštní příplatek 600,- Kč + po zkušební době osobní o