SKLADNÍK/SKLADNICE

  • Jeřmanice

Pracovní místo ( SKLADNÍK/SKLADNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme možnost dlouhodobé brigády pro kurýrní společnost na pozici Skladník či Scanner na nové depo v Liberci (Jeřmanice- odvoz tam i zpět zajistíme). Jedná se o vykládku a nakládku zásilek (průměrná váha 7 kg, max. 50 kg) nebo scanování balíků.
Co nabízíme?
- možná i týdenní výplata mzdy
- příspěvek na dopravu/ dopravu zdarma
- nové a příjemné pracovní prostředí
- flexibilní směny dle vašich možností (kolik směn budete chtít, tolik jich dostanete)
- ranní směny (6:00-9:00) - až 150 Kč na hodinu nebo odpolední směny (od 14 hodin) - až 100 Kč na hodinu
- ideální přivýdělek i pro ty, kteří dělají na dlouhé a krátké týdny a chtějí peníze navíc či pro studenty
- férové jednání
- nástup ihned
Co požadujeme?
- spolehlivost
- fyzická zdatnost
Pro více informací piště na email: barreto.jose.ricardo@gmail.com či volejte na 604 660 230
Volné místo skladník/skladnice pro lokalitu Jeřmanice.