ASISTENT/-KA SPOLEČNOSTI

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ASISTENT/-KA SPOLEČNOSTI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: organizace schůzek, zápisy z porad, evidence, kontrola a zveřejňování smluv
spolupráce při tvorbě vnitřních předpisů, administrativní práce spojené s chodem společnosti
evidence pošty, datové schránky, komunikace s vedením společnosti a zákazníky
organizační práce
- Požadujeme: ukončené SŠ, nejlépe ekonomického směru, velmi dobrou MS Office (Word, Excel, Internet, O365), organizační schopnosti, aktivní přístup, pečlivost, komunikační zdatnost
příjemné vystupování, pečlivost a loajalitu, znalost zásad písemného styku a korespondence
ochotu učit se novým věcem
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek a penzijní/životní pojištění, stravenky, flexibilní pracovní doba
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: personal@khl.cz
Volné místo asistent/-ka společnosti pro lokalitu Hradec Králové.