ADMINISTRATIVA A PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

  • Písek

Pracovní místo ( ADMINISTRATIVA A PLÁNOVÁNÍ VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PP na dobu určitou - zástup za MD.
Náplň práce:
Plánování výroby po jednotlivých pracovištích
Kompletace výrobních složek
Bilance zakázek
Kontrola a dokončení zakázek a výkazů práce
Vhodné i pro absolventy.
Požadavky:
Vzdělání technického směru
AJ/NJ na komunikativní úrovni výhodou
Komunikativnost
Schopnost organizace práce
Samostatnost
Odpovědný přístup k práci
Flexibilita
Znalost IS Byznys výhodou
Řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní/životní pojištění, příspěvek na dopravu, odměna za docházku, příspěvek na stravování - závodní stravování na pracovišti, naturálie - produkty firmy za zvýhodněnou cenu.
První kontakt: BcA. Kateřina Hřídelová tel. 734 852 556, email: k.hridelova@bak-pisek.cz
Volné místo administrativa a plánování výroby pro lokalitu Písek.