Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

  • Bukovany

Pracovní místo ( Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme šikovnou recepční do týmu Hotelu Bukovanský mlýn.
Nabízíme
• kancelářskou práci v pěkném prostředí
• pracovní doba od 7:00 – 21:00, 3-4 dny v týdnu
• nástup možný ihned
• práce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
• firemní benefity: wellness, školení, firemní večírky
• zaučení šikovným personálem (nejsou nutné zkušenosti, ale je to výhoda)
• mzdu 19.000 – 21.000,-
Při výběru uvítáme samostatnost, dobrou komunikační schopnost, stresu odolnost, znalost anglického jazyka a práce s programy (Word, Outlook nebo Excel).
Upřednostňujeme uchazeče s dojezdovou vzdáleností do 30 min od Bukovan.
Napište nám do zprávy a můžeme se domluvit na osobní schůzce. Pro více info. tel.: +420 773 796 300
Volné místo recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních pro lokalitu Bukovany.