operátor ve výrobě

  • České Velenice

Pracovní místo ( operátor ve výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přijmeme zaměstnance do významné společnosti v Českých Velenicích.
Práce na hlavní pracovní poměr pro muže i ženy.
Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců - poté prodloužení a přestup do kmene.
Zajištěné ubytování, příspěvek na ubytování nebo zdarma zajištěná doprava komfortními autobusy z níže vypsaných měst/obcí: Třeboň, Chlum u Třeboně, Rapšach, Jindřichův Hradec, Nová Bystřice, Trhové Sviny, Horní Stropnice, Nové Hrady, Suchdol nad Lužnicí, Tušť, Halámky, České Velenice a menších obcí na trase.
Popis pracovní činnosti:
obsluha jednoúčelového stroje; manipulace s materiálem (dávání materiálu do bedýnek, třídění kusů, atd.); základná práce na PC
Požadujeme:
ochotu pracovat na směny (svařovna - třísměnný provoz, lisovna - čtyřsměnný provoz); základy s počítačem; spolehlivost
Nabízíme:
měsíční bonus za docházku 2 500 Kč; měsíční prémie od mistra 0 - 5 000 Kč; půlroční prémie až 15 000 Kč; dovolená navíc; stravenky za noční směny; závodní stravování (výběr ze 3 menu, levné obědy); profesní i osobní růst; zajištěné ubytování nebo doprava ze svozových obcí a měst; příspěvky na dětskou rekreaci; příspěvek na pojištění; firemní akce atd.
Volné místo operátor ve výrobě pro lokalitu České Velenice.