Řidič/ka sk. C

  • Františkovy Lázně

Pracovní místo ( Řidič/ka sk. C ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Žírovická 308/2a, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok s 3-měsíční zkušební dobou) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Možno i na dohodu o provedení práce. Možno i na dohodu o pracovní činnosti. Nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení: 120,- Kč/hod. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: Po-Pá 6:30-15:00 h (možnost přesčasů 40 hodin měsíčně - od 1.10. do 31.3. v případě potřeby zimní domácí pohotovost - příplatek). Náplň práce: řízení kontejnerového vozidla, svozového vozidla, obsluha speciálních slničních vozidel, sekaček apod. Požadujeme: řidičský průkaz sk. C, praxe v řízení není potřeba (prověří se ve zkušební době). Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem anebo osobně na adrese pracoviště (9:00-13:00 h).
Volné místo řidič/ka sk. c pro lokalitu Františkovy Lázně.