KUCHAŘ/KA

  • Březová

Pracovní místo ( KUCHAŘ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Zoller Jaroslav, tel.: 728 239 403, e-mail: chef@retroriverside.cz

5* Luxury Retro Riverside Wellness Resort Karlovy Vary, hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozicích:
Zástupce šéfkuchaře

Nabízíme:
oKuchař 5* luxusního hotelu u Karlových Varů
oPři akcích možné ubytování
oOdpovídající mzdové ohodnocení, víkendové příplatky,
oProcenta z tržby restaurace, bonusové prémie
oZaměstnanecké benefity
oCelodenní personální strava za 70,- Kč, (snídaně, oběd, večeře)
oModerní pracovní prostředí a technologie,
oPřátelský kolektiv
oKrátký dlouhý týden
oPracovní doba od 6:30 do 22:00
oRádi zaučíme
Požadujeme:
oVyučení v oboru
oPraxe výhodou
oZájem o gastronomii - pouze Á la carte
oZodpovědnost, bezúhonnost, spolehlivost, kolegiálnost
oFlexibilita
oKreativita
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Březová.