Prodejce ojetých vozidel

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Prodejce ojetých vozidel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Klesa Tomáš, e-mail: tel. 731 403 201tomas.klesa@autobond.cz
Požadujeme:
Minimálně SŠ vzdělání
Zkušenosti s výkupem ojetých vozů
!!! Praxe v aktivním prodeji automobilů podmínkou!!
Řidičský průkaz skupiny B podmínkou
Produktová a technická znalost automobilů
Příjemné vystupování a pozitivní přístup, tah na bránu, samostatnost, důslednost
Schopnost se rychle učit a vstřebávat nové věci
Reference z předchozího zaměstnání výhodou
Nabízíme:
Zázemí silné, prosperující společnosti
Práce v mladém a stabilním kolektivu
Firemní benefity jako stravenky, mobilní telefon, notebook, firemní akce, slevu na firemní služby
Finanční ohodnocení odpovídající dosaženým výkonům (fixní složka mzdy + provize z prodeje)
Místo výkonu práce Karlovy Vary
Nástup ihned
Popis pozice:
Absolvování testovacích jízd se zákazníkem
Příprava vozidel k prodeji (čistota, inzerce, focení…)
Udržování čistoty a zavedených systémů při prodeji ojetých vozů
Prodej a oceňování ojetých vozů
Příprava prodejních a výkupních smluv
Uzavírání úvěrových a pojistných smluv
V případě zájmu zašlete svůj životopis s fotografií na kontakt:
Tomáš Klesa
Tel.: 731 403 201
e-mail: tomas.klesa@autobond.cz
Věk není rozhodující, přijmeme uchazeče všech věkových kategorií.
Všechny doručené životopisy pečlivě posoudíme s ohledem na popis pracovní náplně. Uchazeči, jejichž profesní nabídka nejvíce odpovídá, budou pozváni k osobnímu pohovoru a to i případně k jiné pozici, lépe odpovídající uvedené praxi v životopise. Ostatní kandidáty bohužel nemůžeme individuálně kontaktovat. Děkujeme za pochopení.
Volné místo prodejce ojetých