Dělník/dělnice čištění města

  • Jílové

Pracovní místo ( Dělník/dělnice čištění města ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

[i] Místo výkonu práce:
Jílové (u Děčína) - území celého města

Popis práce:
- výkon manuálních prací v rámci údržby a zajištění čistoty města, správy a údržby místních komunikací, kanalizace, veřejného osvětlení, městské zeleně, popř. dalšího majetku ve vlastnictví města (např. městské koupaliště, hřbitovy, bytové domy, pozemky, mobiliář aj.);
- obsluha, oprava a údržba svěřené techniky; řízení motorových vozidel sk. B, C, T, včetně nakládky a vykládky přepravovaných břemen; vykonávání zimní údržby komunikací - mechanické, ruční (práce v noci); zahradnické práce, vodoinstalatérské, truhlářské, zámečnické, zednické, malířské, natěračské a jiné opravárenské a údržbářské práce.
Druh pracovního poměru: na dobu neurčitou (se zkušební dobou 3 měsíce)
Předpokládaný termín nástupu: ihned, popř. dle dohody

Požadavky pro vznik pracovního poměru:
- věk minimálně 18 let; způsobilost k právním úkonům; trestní bezúhonnost
- schopnost komunikace v českém jazyce
- střední odborné vzdělání s výučním listem (min. základní vzdělání)
- řidičský průkaz sk. B; výhodou C a T
- zdravotní stav - bez omezení pro práce zařazené do III. kategorie (hluk, vibrace), pro práce v noci, ve výškách, odolnost vůči zátěži chladem, horkem a alergeny
- časová flexibilita

Nabízíme: jídelní kupóny (stravenky), příspěvek na penzijní připojištění, 25 dní dovolené

V případě zájmu kontaktujte:
p. Josefa Vlka (OMH MěÚ Jílové), tel: 774 057 781, e-mail: mh2@mujilove.cz
Bc. Danielu Ehlovou (OMH MěÚ Jílové), tel. 725 776 491, mh@mujilove.cz
Volné místo dělník/dělnice čištění města pro lokalitu Jílové.