SAP Business Analyst

  • Brno

Pracovní místo ( SAP Business Analyst ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem: Lucie.Krispinova@gardnerdenver.com

Zajistit efektivní provoz a údržbu systému SAP GRC, který je zodpovědný za procesy / úkoly správy zabezpečení aplikací (včetně údržby a monitorování pracovních postupů, změn / schvalování rolí a změn v celkovém návrhu zabezpečení).
Sledovat frontu GRC SOD a sledovat požadavky na přístup, což má za následek problémy SOD. Eskalovat do ERP Governance Manager podle potřeby.
Dodržovat a pomáhat prosazovat zavedené zásady, postupy a standardy pro probíhající provoz a údržbu SAP GRC.
Identifikovat a řešit rutinní problémy s aplikací GRC nebo zabezpečení aplikací SAP včetně podpory koncových uživatelů a zabezpečení pro základní systém SAP a SAP GRC.
Pomoc při shromažďování dat a vytváření zpráv o klíčových metrikách a stavu bezpečnostních rizik ERP
Pomocí aplikace GRC spravovat každoroční kontrolu přístupu uživatelů a čtvrtletní procesy.

Zaměstnanecké výhody:
- dovolená navíc, stravenky, Flexi Pass voucher, Multisport karta, roční bonus, flexibilní pracovní doba

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo sap business analyst pro lokalitu Brno.