Učitel programování CNC strojů, CAD systémy

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Učitel programování CNC strojů, CAD systémy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: U Panského dvora č.p. 1006/1a, Klíše , Ústí nad Labem.
Hledáme zájemce o práci učitele programování CNC strojů, CAD systémy s datem nástupu 1.9.2019 na plný úvazek. Pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou do 31.8.2020 s možností dalšího prodloužení. Zaměstnanec bude zařazen ve 12. platové třídě pro pedagogické pracovníky ve školství, 8 týdnů dovolené, 12 dnů samostudia. Požadujeme : VŠ vzdělání + DPS - pedagogické studium lze zahájit ve školním roce 2019/2020 nebo pedagogická fakulta a vhodná aprobace. Požadujeme znalost řídících systémů, geometrie a souřadných systémů CNC strojů, znalost programování a simulace v řídících systémech, např. Mikroprog S/F, Siemens (Facun, Heidenhaim), generování NC programů, úpravu NC programů, práci s CAD programem, např. VariCAD, CAD/CAM Kovoprg, SolidWorks a HSMWorks.
Životopisy zasílejte pouze e-mailem : stejskalova@stsul.cz co nejdříve. Dotazy ke konkrétní výuce: PaedDr. Mgr. Poradová Alena-477 756 134, mobil 777 360 103 nebo Ing. Filas Karel- 477 756 144, mobil 777 360 104.
Volné místo učitel programování cnc strojů, cad systémy pro lokalitu Ústí nad Labem.