ASISTENT/KA ŘEDITELE SPOLEČNOSTI

  • Liberec

Pracovní místo ( ASISTENT/KA ŘEDITELE SPOLEČNOSTI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pozice:
Příprava podkladů pro reporty, kontrola úplnosti a správnosti údajů
Organizace návštěv, zabezpečení ubytování, stravy a vše co souvisí s programem ředitele společnosti
Komunikuje s dodavateli
Zpracovávání faktur za úsek ředitele společnosti
Správa pokladny, došlé pošty
Zodpovědnost za archiv společnosti vedený externí firmou
Správa vozového parku
Evidence smluvních vztahů společnosti
Požadavky na uchazeče:
2 roky praxe na obdobné pozici podmínkou
Pokročilá znalost MS Office podmínkou
ŘP sk. B podmínkou
Znalost anglického jazyka slovem i písmem podmínkou
SŠ vzdělání
Samostatnost, flexibilita, zodpovědnost
Nabízíme:
Nástup ihned
Zajímavé platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
Stravenky 80,- Kč/den
Firemní benefity: Multisport karta, vstupenka do ZOO, vstupenky do bazénu, volnočasové aktivity aj.
5 týdnů dovolené
Pružná pracovní doba
Životopisy prosím zasílejte na adresu: pavla.mikezova@matador-czech.cz, 775 222 235
Volné místo asistent/ka ředitele společnosti pro lokalitu Liberec.