EWL EastWestLink Service s.r.o.

Koordinátor/ka se znalostí ukrajinského jazyka

Odeslat

Pracovní náplň
24230 Specialisté v oblasti personálního řízení
ZZ
Pracoviště: Vítkovická 3083/1, Moravská Ostrava
Předem volat a domluvit si schůzku od 10 do 14 hod.

Požadavky:
Podmínkou znalost ukrajinského jazyka na úrovni C1, komunikativní znalost českého jazyka, znalost polského jazyka výhodou, výborné organizační a komunikační schopnosti, uživatelská znalost PC (Word, Excel, Outlook), řidičský průkaz sk. B (aktivně), ochota cestovat po ČR.

Náplň práce:
Komunikace s klientem a řešení jeho požadavků včetně požadavků zaměstnanců, tlumočení pracovních postupů, starost o ubytované zaměstnance a řešení jejich požadavků na ubytování.

Zaměstnanecké výhody: stravenky, notebook, mobilní telefon
Volné místo koordinátor/ka se znalostí ukrajinského jazyka pro lokalitu Ostrava.

Nabízíme
Nástup možný od: 14. 06. 2019
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Koordinátor/ka se znalostí ukrajinského jazyka

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Personalistika, lidské zdroje
Pozici nabízí: EWL EastWestLink Service s.r.o.
Ulice: 28. října 3346
Město: Ostrava
PSČ: 702 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Daniel Pacher
E-mail: daniel.pacher@ewl.com.pl
Telefon: +420 724 334 484

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: EWL EastWestLink Service s.r.o.