ÚSTAV PRO NANOMATERIÁLY, POKROČILÉ TECHNOLOGIE A INOVACE - TECHNIK DO ODDĚLENÍ P

  • Liberec

Pracovní místo ( ÚSTAV PRO NANOMATERIÁLY, POKROČILÉ TECHNOLOGIE A INOVACE - TECHNIK DO ODDĚLENÍ P ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CHARAKTERISTIKA: technický pracovník pro servisní měření elektronové mikroskopie. DOVEDNOSTI: odbornost v obl. rastrovací elektronové mikroskopie (SEM), zkušenosti se servisním měřením SEM výhodou, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, rychlost. VZDĚLÁNÍ: ukončené Mgr. studium v oboru chemie, fyziky nebo materiálů, pokročilá znalost AJ slovem/písmem. PRACOVNÍ POMĚR: 100% úvazek/dle dohody, pracovní smlouva bude uzavřena na dobu určitou na 2 roky s možností prodloužení, mzda B9-B10 od 20.000,- Kč, možnost přiznání osobního příplatku. NÁSTUP: červen 2019, příp. dle dohody. Strukturovaný životopis s uvedenou dosavadní odbornou praxí a kopií dokladu o vzdělání doručte e-mailem (volnamista@tul.cz) nebo na výše uvedenou adresu do 15.5.2019. VŘ je od 15.4.2019 zveřejněno na úřední desce TUL.
Volné místo ústav pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace - technik do oddělení přípravy a analýzy nanostruktur 8210 - vř13 pro lokalitu Liberec.