Pracovník(ce) pokladny

  • Tábor

Pracovní místo ( Pracovník(ce) pokladny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MĚSTO TÁBOR
zastoupené tajemníkem Městského úřadu Tábor
vyhlašuje
podle § 7 odst. (1) písmeno b) zákona č. 312/2002 Sb. o úřednících územně samosprávných celků a o změně některých zákonů, v platném znění

výběrové řízení
na obsazení pracovního místa úředníka (ce)
pracovník(ce) pokladny
(odbor vnitřních věcí)
(pracovní poměr na dobu neurčitou)

Název územního samosprávného celku: Město Tábor, IČ: 00253014,
Druh a místo výkonu práce: pracovník(ce) pokladny, s místem výkonu práce Tábor
Ve své pracovní náplni vykonává např.:
výběr a odvod finanční hotovosti u peněžních ústavů
vede příjmovou a výdajovou pokladnu
vede valutovou pokladnu
vede pokladnu sociálního fondu
Platová třída: 8*
Předpokládaný nástup: červen, červenec 2019

Základní předpoklady dle zákona č. 312/2002 Sb.:
a)státní občan ČR (popř. cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR)
b)věk minimálně 18 let
c)způsobilost k právním úkonům
d)bezúhonnost

Jiné požadavky:
a)střední vzdělání s maturitou
b)práce s PC - MS OFFICE
c)dobré komunikační dovednosti slovem i písmem, korektní jednání
d)pečlivost, spolehlivost

Výhodou je:
zkušenosti s prací s finanční hotovostí
praxe na pokladně ve veřejné správě
zkušenosti s prací v informačním systému GINIS

V písemné přihlášce uvede uchazeč tyto náležitosti:
1.jméno, příjmení a titul
2.datum a místo narození
3.státní příslušnost
4.místo trvalého pobytu
5.číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana
6.datum a podpis zájemce

a dále připojí tyto doklady:
a)životopis, ve kterém uvede údaje o dosavadních zaměstnáních a o o