Mzdová účetní

  • Sezimovo Ústí

Pracovní místo ( Mzdová účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň: zpracování mzdové agendy,
příprava výplat zaměstnanců včetně výpočtu daní, pojištění a srážek ze mzdy, zpracování podkladů pro dávky nemocenského pojištění, zpracování náhrad za dobu pracovní neschopnosti, vedení evidenci dle metodiky důchodového pojištění, provádění hromadných oznámení pro zdravotní pojišťovny,
spolupráce s personalistou na zaměstnaneckých záležitostech.
Požadavky: středoškolské vzdělání ekonomického směru, praxe na pozici mzdové účetní minimálně 5 let, nejlépe ve školství, dobrá uživatelská znalost práce na PC v rozsahu MS Office, znalost mzdového programu Vema.
Předem děkujeme za zájem pracovat v naší organizaci. Z časových důvodů však budeme kontaktovat pouze vybrané uchazeče a to do 21 dnů od obdržení jejich písemných podkladů.
Nabízíme 5 týdnů dovolené, výhodné stravování, ubytování, příspěvek na penzijní připojištění.
Kontakt e-mailem.
Volné místo mzdová účetní pro lokalitu Sezimovo Ústí.