Mzdová/ý účetní

  • Brno

Pracovní místo ( Mzdová/ý účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Motivační dopisy a životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: stavickova@cssbrno.cz,
Výběrové řízení: Vybraní uchazeči budou pozváni na výběrové řízení. Termín výběrového řízení sdělíme na Vámi uvedený kontakt.
Zasláním materiálu o své osobě zájemce souhlasí s uchováním a zpracováním svých osobních údajů uvedených v životopise po dobu pořádání daného výběrového řízení. Poté budou materiály skartovány
Nabízíme:
práci na HPP
dobré finanční ohodnocení, příspěvek na stravování (stravenky)
potřebné proškolení a kurzy zajistí organizace

Očekáváme:
min.SŠ vzdělání ekonomického zaměření
odborná praxe a znalosti v oblasti mzdového účetnictví
znalost legislativy v oblasti daně z příjmu, sociálního a zdravotního pojištění
znalost mzdového programu VEMA výhodou
uživatelská znalost práce na PC
trestní bezúhonnost
Volné místo mzdová/ý účetní pro lokalitu Brno.