TECHNIK SÍTÍ ETEKTRONICKÝCH KOMUNIKACÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( TECHNIK SÍTÍ ETEKTRONICKÝCH KOMUNIKACÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- údržba a servis optických a metalických sítí elektronických komunikací pro služby vysokorychlostního internetu a digitální televize (IPTV, DVB-C, DVB-T)
- montáž optických a metalických přípojek pro koncové uživatele v bytových domech
- konfigurace a instalace aktivních prvků (modemy, routery, hlasové brány, set-top boxy)
- servisní zásahy - technická podpora zákazníků služeb elektronických komunikací
Požadujeme:
- SŠ vzdělání v IT nebo elektrotechnickém směru
- znalosti a technický přehled v oboru (PC, IT, elektronika, IP komunikace, sítě, SW, HW)
- vysoké pracovní nasazení a týmovou spolupráci
- řidičský průkaz skupiny B
- spolehlivost, samostatnost, pečlivost, manuální zručnost,
- zájem o obor, schopnost, učit se novým věcem
Preferujeme:
- znalosti a zkušenosti s optickými a metalickými sítěmi elektronických komunikací
- osvědčení dle vyhlášky ČÚBP č. 50/78 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice
- bydliště v Liberci
Nabízíme:
- zaměstnání na trvalý pracovní poměr
- perspektivní a zajímavou práci ve stabilní české společnosti
- motivující finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
- kvalitní technické zázemí
- příjemné pracovní prostředí
Nástup možný ihned.
Své nabídky s životopisem zasílejte na e-mail baranek@nej.cz nebo na adresu Nej.cz s.r.o., pobočka Liberec, Dr. Milady Horákové 54/143, 460 06 Liberec 6.
Volné místo technik sítí etektronických komunikací pro lokalitu Liberec.