Údržbář/zahradník

  • Lidice

Pracovní místo ( Údržbář/zahradník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
SŠ vzdělání - min. SOU (technického zaměření), flexibilitu, ochotu učit se novým věcem,
samostatnost a zároveň ochotu spolupracovat s ostatními kolegy,
praxe na obdobné pozici min. 5 let, řidičský průkaz sk. B, manuální zručnost,
zkušenost s motorovými stroji a elektrickým nářadím.

Náplň práce:
domovnické a údržbářské práce objektů PL, sečení travních porostů ručně i strojově,
řízení, údržba a běžné opravy vozidel do 3,5 tuny, pomoc při organizaci a zajišťování
akcí PL.

Nabízíme:
zodpovědnou práci v kulturní oblasti, pracovní poměr na plný úvazek na dobu
neurčitou, 25 dní dovolené, benefity v podobě stravenek a vstupných na kulturní akce,
platové ohodnocení ve 4. platové třídě podle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce ve znění pozdějších předpisů a podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech
Volné místo údržbář/zahradník pro lokalitu Lidice.