Provozní účetní

  • Kladno

Pracovní místo ( Provozní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
středoškolské vzdělání zakončené maturitou, technický obor výhodou
dobrá znalost práce s tabulkovým procesorem EXCEL (vkládání vzorců, filtrování hodnot dle příznaku, propojení tabulek)
ochota učit se novým věcem
znalost cizího jazyka výhodou

Pracovní náplň:
kalkulace a vyúčtování ceny tepelné energie pro jednotlivé cenové lokality
vkládání dat do tabulkového procesoru EXCEL a účetního software BYZNYS
zpracování návrhů smluv a cenových dodatků souvisejících s dodávkou tepelné energie formou doplnění dat do vzorových smluv
příprava podkladů pro účtárnu k vystavení odběratelských faktur
spolupráce s provozními techniky (práce s odečty měřidel, zatřídění nákladových faktur…)

Nabízíme:
práci v seriozní zavedené společnosti s dvacetiletou tradicí
nástupní mzdu 23.000,- až 25.000,- Kč v závislosti na vzdělání a dosažené odborné praxi uchazeče
5 týdnů dovolené
stravenky
příspěvek na penzijní připojištění
možnost dalšího vzdělávání

Kontakt:
ITES spol. s r.o., Petra Bezruče 1556, 272 01 Kladno emailová adresa: malcova@ites-kladno.cz
Volné místo provozní účetní pro lokalitu Kladno.