Asistentka vedoucího provozu klempířské a zámečnické dílny

  • Dlouhé

Pracovní místo ( Asistentka vedoucího provozu klempířské a zámečnické dílny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

• Hledáme administrativního pracovníka, nebo pracovnici do nově otevřené
klempířské a zámečnické dílny v Dlouhém s dlouhodobou perspektivou.
• Náplní práce je příjem objednávek, vystavování dodacích listů, prodejek, faktur,
odbavení zákazníků skladového prodeje a vyřizování e-mailové komunikace.
• Technické myšlení a základní zkušenost s účetnictvím výhodou.
Přátelská atmosféra malého provozu s mladým týmem
• Pracovní doba 6:00 - 14:30 s možností úpravy.
• Plat 18 000 – 22 000 Kč, stravenky 90 Kč.
• Nástup možný ihned.
• Předpokládané ukončení výběrového řízení červen 2019.
Firma PAMA, a.s. z Vysočiny
• PAMA, a.s. je místní rodinná firma s 26letou tradicí a 35 zaměstnanci, která se
zabývá zastřešením a izolací budov.
• Spolupracujeme s předními evropskými výrobci střešních krytin a izolačních
materiálů, zajišťujeme prodej a distribuci v České a Slovenské republice,
poskytujeme technickou podporu a montáž zkušenými řemeslníky.
• V roce 2018 se činnost firmy rozšířila o klempířskou a zámečnickou dílnu v areálu
bývalého zemědělského družstva v Dlouhém. V provozu aktuálně pracuje 7
pracovníků a otevírá se prodejní sklad okapového systému a klempířských prvků.
První kontakt - email se zasláním CV.
Volné místo asistentka vedoucího provozu klempířské a zámečnické dílny pro lokalitu Dlouhé.