Export manažer

  • Brno

Pracovní místo ( Export manažer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Naše společnost podnikající v oblasti dodávek vodohospodářských výrobků, expandující do zahraničí, hledá vhodného kandidáta na pozici export manažera. Hledáme manažersky silnou osobnost, jednající konstruktivně a s ohledem na výsledky své práce.
Náplň práce:
- Komunikace se stávajícími obchodními partnery v zahraničí
- Budování a rozvíjení obchodních kontaktů
- Projektové a finanční řízení s orientací na kladný výsledek

Očekáváme:
- Prokazatelné obchodní výsledky
- Schopnost motivovat a řídit tým
- Ochotu plnit cíle v termínu i za cenu vyššího pracovního nasazení
- Schopnost systematicky pracovat a řídit více projektů najednou

Odborné předpoklady
- Zkušenost práce s řízením exportu a vedením lidí
- Výborná znalost angličtiny, ruština výhodou
- Znalost z oboru dodávání vodohospodářských výrobků (VUT, VŠCHT)
- Řidičský průkaz sk. B
- Základní počítačové dovednosti

Nabízíme:
- Samostatnou práci s možností využití vlastní iniciativy
- Mzdu vázanou na hospodářský výsledek
- Mobilní telefon, notebook, služební vůz
- Profesionální vzdělávání pro osobní růst
Volné místo export manažer pro lokalitu Brno.