VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ÚČETNICTVÍ

  • Jičín

Pracovní místo ( VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ÚČETNICTVÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ÚČETNICTVÍ - pracoviště Jičín
V případě zájmu kontaktujte vedoucího ekonomického úseku Ing. Köstingera na tel.: 493 545 300 nebo e-mailem: kostinger@mujicin.cz, případně osobně na adrese MÚ Jičín, Žižkovo nám. 18, Jičín.

Požadavky:
1) uchazeč je státním občanem ČR nebo je cizím státním občanem a má v ČR trvalý pobyt, dosáhl věku 18 let, je způsobilý k právním úkonům, je bezúhonný, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady stanovené zákonem č. 451/1991 Sb., v platném znění,
2) ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu s ekonomickým zaměřením, příp. v oboru veřejná správa,
3) znalost účetnictví,
4) dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti, znalost práce na PC,
5) uvítáme: osvědčení o zvláštní odborné způsobilosti, praxi ve státní správě nebo samosprávě.

Jedná se o funkci podléhající zákonu č. 159/2006 Sb., o střetu zájmů v platném znění.

Přihlášky musí obsahovat jméno, příjmení, titul uchazeče, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého bydliště, číslo občanského průkazu, datum a podpis uchazeče.

K přihlášce se připojí: strukturovaný životopis uchazeče, výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší tří měsíců, u osob narozených 1.12.1971 a dříve lustrační osvědčení (je možno nahradit čestným prohlášením a doložit před uzavřením pracovního poměru) a čestným prohlášení dle § 4, odst. 3, zák. č. 451/1991 Sb., ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, popř. další doklady prokazující odbornost uchazeče. Uvítáme telefonický a elektronický kontakt na uchazeče.

Přihlášky v