Ekonom/ka

  • Děčín

Pracovní místo ( Ekonom/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Loubská č.p. 704/9, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Nástup možný ihned!

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání ekonomického směru
- komunikativní znalost NJ, příp. AJ
- znalost MS Office, znalost účetních systémů (Navision výhodou)
- znalost finančního účetnictví a controllingu, praxe v oboru min.3 roky
- logické a analytické myšlení, samostatnost, zodpovědnost
- výpis z TR

Náplň práce
- Odpovědnost za měsíční, kvartální a roční výkazy
- Komunikace s auditorem a daňovým poradcem
- Příprava ročního hospodářského plánu a jeho vyhodnocování
- Controlling nákupních a prodejních procesů
- Kalkulace obchodních procesů v logistice
- Finanční reporting managementu, kontrola rozpočtu
- Základní znalost daňových zákonů v ČR

Nabízíme:
Benefity (stravovací poukázky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na rekreaci, mimořádné odměny, týden dovolené navíc)

Kontaktní osoba:
Ing. Petra Gruberová - vedoucí manažer, tel. 602 425 516 (volat mezi 8:00 - 16:00), e-mail: petra.gruberova@csp-labe.cz.
Volné místo ekonom/ka pro lokalitu Děčín.