třídní učitel/ka ZŠ 1. a 2. stupeň

  • Brno

Pracovní místo ( třídní učitel/ka ZŠ 1. a 2. stupeň ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přihláška do výběrového řízení:
strukturovaný životopis
motivační dopis zahrnující Vaše zkušenosti z waldorfského prostředí, motivaci k práci ve waldorfské škole, představu o vedení třídy na waldorfské ZŠ, preferujeme ručně psanou formu dopisu (lze i naskenovat a zaslat v elektronické podobě),
zaslat e-mailem na sekretariat@waldorf-brno.cz nebo písemně na adresu školy
Podmínky pracovního poměru:
- třídnictví na 1. nebo 2 stupni ZŠ
- plný nebo po domluvě částečně zkrácený úvazek
- libovolná aprobace (1. nebo 2. stupeň)
Požadujeme:
- odbornou kvalifikaci dle zákona o pedagogických pracovnících
- výhodou doložitelné vzdělání ve waldorfské pedagogice (víceletý seminář, příp. zahájení studia) nebo 1 rok praxe ve waldorfské škole nebo částečná obeznámenost s waldorf. pedagogikou a ochota doplnit si 3leté studium
- praxi s dětmi školního věku
- zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost
Nabízíme:
- příjemný pracovní kolektiv
- možnost dalšího vzdělávání
- příspěvek na stravování
Volné místo třídní učitel/ka zš 1. a 2. stupeň pro lokalitu Brno.