administrativně technický/á pracovník/ce

  • Boskovice

Pracovní místo ( administrativně technický/á pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Plný úvazek nebo zkrácený úvazek 6 hodin denně. Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Požadavky: vyučení s maturitou, ideálně praxe 1-2 roky, komunikativní znalost Aj (další jazyky výhodou), MS Office, samostatnost, flexibilita, výborné organizační schopnosti, pečlivost. Vhodná technická znalost a přehled v oboru řezných nástrojů, obrábění strojírenství apod. Základní přehled vedení účetnictví a systému Pohoda výhodou, ŘP sk. B.
Náplň práce: přímá podpora jednatele, vypracování nabídek, objednávek, fakturace, po zapracování tech. specifikace nabídek, řešení běžných provozních problémů, komunikace se zahranič. dodavateli, odběrateli, úřady apod., realizace výběr řízení, nákup materiálu.
Nabízíme: dlouhodobý prac. poměr, práci v oboru supertvrdých diamant. materiálů, bonusové hodnocení, flexibilitu časového rozvržení prac. doby, mobilní telefon.
PRVNÍ KONTAKT MAILEM - zašlete prosím životopis s fotkou mailem na: jiri.beranek@superhard.cz
Volné místo administrativně technický/á pracovník/ce pro lokalitu Boskovice.