SERVISNÍ PORADCE/-KYNĚ VOZŮ BMW

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SERVISNÍ PORADCE/-KYNĚ VOZŮ BMW ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: administrativní úkoly důležité k zajištění chodu servisního příjmu. Vaším přímým nadřízeným bude vedoucí servisu.
- Požadujeme: vzdělání technického směru, zájem o automobilový obor a svět BMW, pečlivost a spolehlivost, schopnost práce v týmu, znalost AJ, řidičský průkaz sk. B.
- Nabízíme: Práci v příjemném moderním prostředí autosalonu, rozmanitou a zajímavou práci,
odpovídající finanční ohodnocení, mladý, přátelský a vstřícný kolektiv, parkování pro zaměstnance, možnost zajištění objednávky obědů, denní místnost pro klidné strávení polední pauzy, možnost dalšího vzdělávání - odborná školení, 100,- Kč stravenky, 1x týdně občerstvení na pracovišti, Multisport kartu, firemní akce, teambuilding, roční odměny, slevy na veškeré firemní výrobky a služby (produkty, náhradní díly, servis, půjčování a mytí vozidel, oblečení a doplňky - BMW Lifestyle apod.).
- Pokud tento inzerát čte kolega, kterého tato nabídka zaujala, nechť nám zašle svůj strukturovaný životopis na e-mail: personalistikapraha@bmwprosek.cz
Volné místo servisní poradce/-kyně vozů bmw pro lokalitu Hradec Králové.