AUTOMECHANIK/-ĆKA BMW

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK/-ĆKA BMW ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Požadujeme: Vyučení v oboru automechanik, autoelektrikář, diagnostik,praxe v oboru - zkušenosti s luxusními vozy výhodou, samostatného, aktivního člověka s pozitivním přístupem k práci, který sám aktivně řeší vzniklé problémy a snaží se jim předcházet, pečlivost a spolehlivost v plnění pracovních úkolů, základní znalost AJ, pro čtení technické dokumentace,
řidičský průkaz sk. B.
- Nabízíme: práci v příjemném moderním prostředí autosalonu, rozmanitou a zajímavou práci,
odpovídající finanční ohodnocení, mladý, přátelský a vstřícný kolektiv, parkování pro zaměstnance, možnost zajištění objednávky obědů, denní místnost pro klidné strávení polední pauzy, možnost dalšího vzdělávání - odborná školení, 100,- Kč stravenky, 1x týdně občerstvení na pracovišti, Multisport kartu, firemní akce, teambuilding, roční odměny, slevy na veškeré firemní výrobky a služby (produkty, náhradní díly, servis, půjčování a mytí vozidel, oblečení a doplňky - BMW Lifestyle apod.).
- Pokud tento inzerát čte kolega, kterého tato nabídka zaujala, nechť nám zašle svůj strukturovaný životopis na e-mail: personalistikapraha@stratosauto.cz
Volné místo automechanik/-ćka bmw pro lokalitu Hradec Králové.