Teamleader call centra v Táboře

  • Tábor

Pracovní místo ( Teamleader call centra v Táboře ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme společnost ATODA Tábor, s.r.o., působíme v oblasti telemarketingu a v dalších obchodních činnostech, patříme k pěti nejúspěšnějším na českém trhu.
Náplň práce
- Organizace a koordinace činnosti pracovníků při prodeji po telefonu.
- Přímé vedení týmu (10 a více podřízených) prodejců.
Co ti pomůže k efektivní práci teamleadera:
- Máš zkušenosti s vedením nebo s tréninkem prodejců v Call centru?
- Jsi flexibilní a odolný vůči stresu?
- Jsi obchodník duší i tělem?
- Rozumíš si s počítačem – MS Office?

Ano? Je ti to blízké? Tak přijď!
Co ti nabízíme?
- Zajímavé finanční ohodnocení – fixní složku mzdy + variabilní část.
- Dobrodružnou a kreativní práci s posádkou, která potřebuje svého kapitána.
- Získáš zvýhodněné mobilní tarify pro tebe i tvé okolí.
- Pracovní doba PO - PÁ (8:00 - 16:30), víkendy a svátky volno.

Nakonec se můžeš podívat na Facebook a na LinkedIn, jak to u nás ve firmě žije:
Facebook: https://1url.cz/xMRgO - ATODA Pracujvpohode.cz
LinkedIn: https://1url.cz/XMRgY - ATODA Pracujvpohode.cz
Pokud tě naše nabídka zaujala, pošli nám tvůj životopis na email nabory@atoda.cz, nebo nám rovnou zavolej na 380 900 122.
Volné místo teamleader call centra v táboře pro lokalitu Tábor.