Technik - koordinátor/ka výroby v zemědělství (ovocnářství)

  • Medlov

Pracovní místo ( Technik - koordinátor/ka výroby v zemědělství (ovocnářství) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Králová č.p. 8, Medlov, Uničov.
Nástup možný ihned. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Jedná se o organizaci práce a plánování v zemědělství, vedení a zpracovávání související dokumentace, vedení kolektivu pracovníků, kontrola kvality práce, komunikace se zaměstnanci a zákazníky.
Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ vzdělání v zemědělském oboru výhodou
- řidičský průkaz sk. B
- ovládání práce na PC (MS office)
- schopnost komunikace
- řízení kolektivu
- zodpovědnost
- aktivní přístup k zadaným úkolům a samostatnost
Nabízíme:
- motivační odměňovací systém
- zázemí silné firmy
- možnost vzdělávání v oboru v ČR i v zahraničí
- neustálý rozvoj v oboru
- příjemný a kvalifikovaný kolektiv
V případě zájmu zasílejte své životopisy POUZE na výše uvedený email.
Volné místo technik - koordinátor/ka výroby v zemědělství (ovocnářství) pro lokalitu Medlov.