REFERENT/KA ODDĚLENÍ ŽIVNOSTENSKÝ ÚŘAD na odboru správním a živnostenském Magist

  • Liberec

Pracovní místo ( REFERENT/KA ODDĚLENÍ ŽIVNOSTENSKÝ ÚŘAD na odboru správním a živnostenském Magist ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr aktuálně na dobu určitou po dobu mateřské a rodičovské dovolené úřednice oddělení. Nástup je možný ihned, případně dle dohody. Uzávěrka pro doručení přihlášek uchazečů je dne 30. dubna 2019. Platová třída 10 se základním tarifem v rozpětí 19.760 Kč až 29.740 Kč (podle zápočtu let odborné praxe) a poskytnutí dalších složek platu po zapracování včetně zaměstnaneckých výhod garantovaných kolektivní smlouvou. Předpoklady: Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem ČR (příp. i cizím stát. občanem a má v ČR trvalý pobyt), dosáhla věku 18 let, je způsobilá k práv. úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním předpisem. Místem výkonu práce jsou budovy Magistrátu města Liberec a území správního obvodu města Liberce. Požadavky: vysokoškolské nebo i vyšší odborné vzdělání; orientace ve správním řízení a zákonných normách platných pro oblast živnostenského podnikání (uvítáme složení zkoušky zvláštní odborné způsobilosti v uvedeném oboru - není podmínkou); vysoká úroveň komunikačních schopností pro jednání s právnickými i fyzickými osobami; samostatnost při práci, psychická odolnost, vysoká pečlivost a důslednost; časová flexibilita (sobotní směny na přepážkách Živnostenského úřadu); uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office, e-spisová služba). Přihlášku i osobní dotazník lze stáhnout na webových stránkách města na adrese http://www.liberec.cz/ota/ .
Bližší informace k výběrovému řízení jsou k dispozici na úřední desce Magistrátu města Liberec na http://www.liberec.cz/c