REFERENT/KA ODDĚLENÍ ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ na odboru hlavního architekta

  • Liberec

Pracovní místo ( REFERENT/KA ODDĚLENÍ ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ na odboru hlavního architekta ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned, příp. dle dohody. Uzávěrka pro doručení přihlášek uchazečů je dne 23. dubna 2019. Platová třída 11 se základním tarifem v rozpětí 21.480 Kč až 32.290 Kč (podle zápočtu let odborné praxe) a poskytnutí dalších složek platu po zapracování včetně zaměstnaneckých výhod garantovaných kolektivní smlouvou. Předpoklady: Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem ČR (příp. i cizím stát. občanem a má v ČR trvalý pobyt), dosáhla věku 18 let, je způsobilá k práv. úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním předpisem. Požadavky: vysokoškolské vzdělání v některém z těchto oborů: architektura, urbanismus, stavební, krajinné plánování, regionální rozvoj, případně i v dalších příbuzných oborech; koncepční uvažování, komunikační dovednosti pro jednání s právnickými i fyzickými osobami, schopnost spolupracovat s ostatními členy pracovního týmu složeného z koncepčních pracovníků; základní přehled v oblasti územního plánování; znalost zákona č. 183/2006 Sb. (stavební zákon); práce s PC (Microsoft Office), řidičský průkaz skupiny B. Uvítáme splnění kvalifikačních předpokladů podle § 24 zák. č. 183/2006 Sb. (stavební zákon), zvládnutí práce s geografickým informačním systémem GIS, praxi ve veřejné správě a znalost území ORP Liberec. Přihlášku i osobní dotazník lze stáhnout na webových stránkách města na adrese http://www.liberec.cz/ota/ .
Bližší informace k výběrovému řízení jsou k dispozici na úřední desce Magistrátu města Liberec na http://www.libe