PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

  • Liberec

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
přímá, kontaktní, individuální práce s uživateli služby azylového domu - muži nad 18 let. Zajištění nepřetržitého provozu zařízení dle vnitřních pravidel. Role klíčového pracovníka, individuální plánování s uživateli služby. Pracovní doba 12h směny, 7 - 19:00, 19 - 7:00 (víkendy, svátky). Nástup od 1. 6. 2019.
Požadujeme:
vzdělání ÚS s vyučením nebo maturitou. Kvalifikační kurz pro pracovníky v soc. službách nebo vzdělání v oboru sociální práce (dle zákona 108/2006 § 116 Sb, eventuálně lze doplnit). Zdravotní stav umožňující noční směny. Uživatelská znalost práce na PC. Trestní bezúhonnost. Schopnost práce v týmu. Samostatný, aktivní a odpovědný přístup. Komunikační schopnosti. Orientaci v sociální problematice. Ochotu učit se novým věcem. Praxe v oboru vítána (sociální služby, neziskový sektor, cílová skupina sociálně vyloučení).
Nabízíme:
zaškolení a odbornou podporu (supervize, metodické vedení). Další vzdělávání v oboru, praxe, stáže.
možnost seberealizace v oblasti poskytování služby. Smysluplnou, zajímavou a různorodou práci v profesionálním týmu. Supervizi a odborný dohled. Nástupní plat 18900 - 23000 (dle délky praxe), po zapracování + až 1000. 25 dní dovolené, stravenky. Práci v malém přátelském kolektivu. Možnost přizpůsobení rozpisu směn.
Nutnou podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu (proč chcete u nás pracovat, co můžete klientům a týmu nabídnout, zkušenosti s cílovou skupinou atd.)
Kontaktní osoba: Robert Prade, mobil: 702 183 138, email info@opsnavrat.cz
Volné místo pracovník/ce v soc