ÚDRŽBÁŘ/ELEKTROMECHANIK

  • Stráž nad Nisou

Pracovní místo ( ÚDRŽBÁŘ/ELEKTROMECHANIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přední světový výrobce komponentů pro automobilový průmysl TI Group Automotive Systems s.r.o. v Liberci přijme nové pracovníky do provozu výroby. Staňte se členem úspěšného týmu a pracujte s námi v perspektivním, dynamicky se rozvíjejícím oboru!
Požadavky:
- SOU/SŠ (strojní, elektro)
- Zkušenosti s operativní údržbou strojů
- Zkušenosti s nastavováním a seřizováním parametrů na strojních zařízení
- Zkušenosti s vyhledáváním závad včetně jejich diagnostiky a opravy
- Zkušenosti s preventivní údržbou strojů
- Práce v nepřetržitém provozu
- Vazačské a jeřábnické zkoušky výhodou
- Vyhláška elektro 50. § 6 nutností
- Praxe z výrobního prostředí automotive výhodou
Mzda nástupní cca 34000,- - 36000,- Kč
Jedná se o nástupní mzdy platné po dobu zkušební. Poté je zpravidla mzda navyšována.
V případě zájmu o tuto pracovní pozici nás kontaktujte na tel. 485 222 612 nebo na e-mailu liberec@cz.tiauto.com.
Volné místo údržbář/elektromechanik pro lokalitu Stráž nad Nisou.