operátoři vodního hospodářství

  • Lovosice

Pracovní místo ( operátoři vodního hospodářství ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracovní náplň:
- obsluha výrobního zařízení a regulace vstupních a výstupních faktorů, jako je např. tlak, teplota, vstup médií, čistota provozu atd.
- zajišťování pochůzkové činnosti a kontrola stavu zařízení v provozu, čištění technologie
- spolupracovat s ostatními zaměstnanci provozu
Požadujeme:
- vyučení nebo maturitní zkoušku, obor provozní chemik či technické zaměření (výhodou)
- uživatelskou znalost práce s PC - řízení provozů
- manuální zručnost
- chuť pracovat
- snahu dlouhodobě se profilovat na provoze, loajalita
- dobrý zdravotní stav
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- pozice je vhodná pro absolventy
Zaměstnanecké výhody:
- 13. mzda, odměny akcionáře
- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní poj.
- stabilizační příspěvek
- příspěvek na dojíždění
- příspěvek na stravování
- firemní cafeterie pro čerpání benefitů
- bezúročné finanční zápůjčky
- příspěvek RELAX
- 5 týdnů dovolené
- firemní akce pro zaměstnance
- program Sport - volné vstupy do partnerských sportovních zařízení
- zvýhodněné pojistné produkty
- slevové prodejní akce, MAKRO karta
- prodej občerstvení v chemickém areálu
- zázemí skupiny AGROFERT
- pomoc zaměstnancům v nouzi
- tarify mobilního volání od 20 Kč
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem nebo telefonicky od 8:00 do 13:00 hod.
Volné místo operátoři vodního hospodářství pro lokalitu Lovosice.