MECHANIK MĚŘÍCÍ A REGULAČNÍ TECHNIKY

  • Lovosice

Pracovní místo ( MECHANIK MĚŘÍCÍ A REGULAČNÍ TECHNIKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

náplň práce:
- údržba měřicí a regulační techniky, její kontrola z hlediska odpovídajících předpisů a norem
- montáž a demontáž měřicích a regulačních přístrojů a zařízení
- seřizování, testování a oživování regulačních obvodů ve výrobních technologiích
- diagnostika závad a jejich opravy
- práce na elektrickém zařízení dle vyhlášky 50/1978 Sb.
- zajišťování bezporuchového chodu zařízení
Požadujeme:
- SŠ, SOU elektro, zaměření - měřící a automatizační technika
- vyhlášku 50/1978 Sb. min §6 do 1000V
- praxe v oboru výhodou
- technické a koncepční myšlení
- zájem o obor
- orientaci ve výkresové dokumentaci
- zručnost, přesnost, samostatné rozhodování
- ochotu držení pracovních pohotovostí mimo pracovní dobu
- zodpovědnost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem
Zaměstnanecké výhody:
- 13. mzda, odměny akcionáře
- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
- stabilizační příspěvek
- příspěvek na dojíždění
- příspěvek na stravování
- firemní cafeterie pro čerpání benefitů
- bezúročné finanční zápůjčky
- příspěvek RELAX
- 5 týdnů dovolené
. firemní akce pro zaměstnance
- program Sport - volné vstupy do partnerských sportovních zařízení
- zvýhodněné pojistné produkty
- slevové prodejní akce, MAKRO karta
- prodej občerstvení v chemickém areálu
- zázemí skupiny AG
Volné místo mechanik měřící a regulační techniky pro lokalitu Lovosice.