Vedoucí specialista ( technolog) hutního provozu

  • Rokycany

Pracovní místo ( Vedoucí specialista ( technolog) hutního provozu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Zeyerova 285, Rokycany
Hlavní náplň práce: zpracování technologických postupů a parametrů pro výrobu, spolupráce při stanovování množství a nákupu vstupního materiálu, spolupráce při zajišťování oprav a servisů výrobních agregátů, řídící činnost ve výrobním provozu
Požadujeme: min. úplné střední odborné vzdělání, praxe na obdobné pracovní pozici výhodou, řidičský průkaz skupiny B, komunikativní znalost AJ, uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel), komunikativnost, spolehlivost, pracovitost, samostatnost, odpovědnost, časová flexibilita
Nabízíme: platové ohodnocení od 160,- Kč/hod., zkušební doba 6 měsíců, 5 dní dovolené navíc
Kontakt e-mailerm nebo osobně na pracovišti (8.00-14.00): Serkana Ulumana, tel.: 734 275 807, e-mail: sales@plzen-edelstahl.cz
Volné místo vedoucí specialista ( technolog) hutního provozu pro lokalitu Rokycany.